Plaats in het winkelwagentje Terug Verder winkelen
Titel Jozef, de Onderkoning
Categorie romans en vertellingen
Auteur G.Morris
Prijs 19.50
Cover paperback
Aantal pagina's 310
   
Beschrijving  
Zijn broers wilden hem laten verdwijnen, maar God keerde alles ten goede...
God spreekt door dromen tot de jonge Jozef die daarover pocht en zijn oudere broers vertelt dat zij eens voor hem zullen buigen. Woedend en jaloers besluiten ze om Jozef te doden. Uiteindelijk wordt hij echter als slaaf verkocht.
Terwijl hij in het huis van een hooggeplaatste Egyptenaar dient en zich opwerkt, wordt hij onterecht ervan beschuldigd zich vergrepen te hebben aan Potifars vrouw. Zijn goddelijke gave om dromen uit te leggen, trekt de aandacht van de farao die besluit om Jozef tot onderkoning van Egypte te bevorderen.
De dromen uit Jozefs jeugdjaren komen tot vervulling en het lijkt erop dat Jozef het eerstgeboorterecht zal verkrijgen, maar Jacob doet een verrassende uitspraak :"De scepter zal van Juda niet wijken, noch de heersersstaf tussen zijn voeten, totdat Silo komt..."Heeft GOD Zich van Jozef afgekeerd?
Gilbert Morris was voorganger voordat hij hoogleraar Engels werd aan de universiteit van Arkansas. Gilbert is een productief schrijver en heeft vele bestsellers op zijn naam staan. Hij en zijn vrouw wonen in Gulf Shores, Alabama.
De serie Leeuwen van Juda kent de volgende delen:
Noach, de man die genade vond € 19,50
Abraham, de Hebreeër € 19,50
Jakob, strijder met GOD € 18,95